THE FIALKY – Punk rock (videoklip 2016)

Novoroční klípek 2016. „Punk rock“ je původně skladba z alba Šance z roku 2008. Tato verze skladby byla nově nahrána a vydána v březnu 2015 jako součást „best of“ v rámci 15 let kapely. Záběry jsou z let 2014 a 2015 z klubů Cross a Storm.

THE FIALKY – Holiday (videoklip 2015) Back to the future tribute!

Klip Holiday odkazuje na filmovou trilogii Návrat do budoucnosti, která v roce 2015 slavila 30 let od svého vzniku. Autor Robert Harvánek pak s klipem vyhrál soutěž Klip fest v Mostě 2015.

THE FIALKY – Stejná píseň (videoklip 2015)

Skvělý videoklip od Roberta Harvánka v Hlavní roli s legendárním pražským punkerem Jendou Peterkou. V klipu se pak také objevuje oblíbený klub Buben, Jendův byt a Rafan s Katkou a jejich obchod Lucky Hazzard.

THE FIALKY – RIOT (lyric video 2015)

Novoroční bonusovka z EP Stínadla, z prvního ledna 2015. Písnička reaguje na zážitky jarního Mighty Tour 2014. V žádném případě se nejedná o propagaci drog.

THE FIALKY – Svět (videoklip 2014)

V září roku 2014 jsme měli jsme chuť udělat první klip, který bude kompletně realizovaný kamarádem Robertem Harvánkem. Po pár pivech nakonec vybrali Kečup s Roberem starší věc z alba Kapitnán77. Píseň nám přišla pořád aktuální… Klip byl zveřejněný 11. září 2014.

THE FIALKY – Bangkok (videoklip 2014)

Novoroční fórek klip na předělávku božských Ramones ze 7EP No school realizovaný pod heslem: Všichni odsuzujeme zloděje, ale stát se jimi by chtěl každý. Klip realizoval  Robert Harvánek, který již s kapelou spolupracoval na videích z roku 2013.

THE FIALKY – (Punk Rock)Hooligans (videoklip 2013)

Druhé video ze  sedmipalce No School. Střih má na svědomí, Robert Harvánek.  Jedná se o takovou bonusovku a pozdrav kámošům. Video natočeno v klubu Matrix(nyní Storm) v Praze na Žižkově. S klubem máme spojeno hodně zážitků a hráli jsem tam pravidelně posledních 5 let.

THE FIALKY – This is England (videoklip 2013)

Video i píseň je postaveno na stejnojmenném filmuNa realizaci se podílel v rámci střihu Robert Harvánek a natočil Tomáš Hazoun, krom toho některé dotáčky dělal známý pražský milovník Jenda Peterka osobně, vidět v klipu můžete i Evu ze Sour Bitch. Stejně jako původní film, tak píseň i klip pojednávají o době, kdy se do subkultury skinheads, do té doby apolitické a milující Jamajskou hudbu v čele se SKA, infiltruje národní fronta, aby u části z ní zkazila původní ideály na nacionalismus, rasismus a xenofobii.

Gangy ze základky (divadlo Tramtárie 2012 – THE FIALKY)

Video které pro nás natočili lidičky z Olomouckého divadla Tramtárie s kterým nás spojuje herečka Petra Konvičková dlouholetá kamarádka a hlas v „Punk sex pivo“;)

THE FIALKY – Beach club (video 2012)

Letní sranda video natočena ragga úlet z desky Kapitán77 kde písnička fungovala jen jako outro. natočeno na pláži v Ovčárech za účasti našich starejch kámošů z Počernic a Modřan co zrovna měli čas.. ..vážně to moc neber!;)

THE FIALKY – Kapitán77 (videoklip 2011)

Videoklip natočený v nových prostorách studia 3Bees, ve kterém vnikají naše desky. Obraz pořídil Pavel Junek a sestřihal Kakaxa.. Dík kluci;)

THE FIALKY – Počernice boys (video2011)

Písnička Počernice boys vznikla v létě roku 2007 u příležitosti oslavy narozenin několika našich kamarádů z Počernic. Tradice oslavy narozenin Počernických za naší účasti pokračuje a tak došlo po čtyřech letech k natočení tohoto videa. Záběry jsou pak přímo z Horních Počernic a oslavy narozenin. Video je inspirováno tvorbou Tima Armstronga.

THE FIALKY – SCÉNA (videoklip 2010)

První ze tří videoklipů od kamaráda Marcel Green Michala (CHV studio). Původní záměr byl natočit jeden videoklip, ale Kečup hned tento nápad, jak je jeho zvykem, megalomanizoval a nakonec se během jednoho dne natočily klipy tři. „Děj“ všech se odehrává přímo u Kečupa doma(Slavíkova 9). Velké speciální díky patří Michalovi, který vše pro kapelu udělal za láhev Jacka Danielse!

THE FIALKY – TRIČKO (videoklip 2010)

Druhý videoklip od CHV, krom kapely v něm účinkuje Áda, “punk-sekáčová módní návrhářka” která má na svědomí vizuální stránku kapely z let 2006-2008.:)

THE FIALKY – Herečka (videoklip 2010)

Poslední klip pokojové trilogie od CHV. Skladba herečka vyšla jako bonus holčičí strany na vinylovém sedmiplaci v březnu 2010.

THE FIALKY – (Mám o tebe) Strach (videoklip 2010)

Písnička původně neměla s filmem Trainspotting co dělat, ale když jsme blbli ve studiu přidali do ní pár hlášek z něho, už nešlo jinak než to dotáhnout až do konce a tak vzniklo tohle video. Drogy jsou rozhodně stále aktuální téma na které je třeba upozorňovat. Jinak video jsme taky symbolicky zveřejnili v den výročí úmrtí Sida Viciouse.

THE FIALKY – Je víkend (videoklip 2009)

Kamarádka Janča nám natočila skvělé záběry z vánočního koncertu v Matrixu (2009), takže jsme přemýšleli co s tím.. Nakonec jsme k tomu přidali pár záběrů co nám udělal Karel Ježek, když s námi jel na podzim pár koncertů po Slovensku a bylo. Video bylo vypuštěno jako PF k roku 2010.

THE FIALKY – Anděl (videoklip 2008)

Natočit videoklip k „punk sex pivo“ nám přišlo takový moc čekaný, tak jsme nakonec vybrali tohle.. Věřte tomu, že mejdan to byl prvotřídní což se bohužel o klipu zas tak říct nedá.. Ale zas nejhorší to taky není, zdravíme Tatíčíka a kolektiv! Díky!

THE FIALKY – Good bye Ramones (videoklip 2007)

Ota s Kečupem a kámošema jeli na výlet do Berlína, podívat se do Ramones muzea, které tam je a na koncert, Ota vzal kameru a tohle tam natočil.. Záběry pak na nějaký rok někde zapadly a když se objevily, tak jsme z toho splácali tohle video;)

THE FIALKY – PUNK 77 (videoklip 2006)

Tohle video je z pražského Paláce Akropolis, kde jsem křtili EP United, je to sice jen pár záběrů přes sebe, ale lepší než nic;) Každopádně to byl tenkrát fakt parádní koncert i doba!

THE FIALKY – Probuzení (videoklip 2005)

Klip byl považován za ztracený dlouhých pět let, až byl náhodně objeven uložený na počítači Otovi mámy;) Je to raritka která stojí za hlédnutí už jen díky šílenému ději. Oproti klipu Jízda který je nahráván v Pražských Počernicích, je tento klip nahráván v Pražských Modřanech, které jsou v té době spolu s Počernicemi, pro kapelu druhým domovem.

THE FIALKY – Jízda (videklip 2003)

Naprosto první klip kapely dodnes nepřekonaný a snad i kultovní, tedy v rámci historie TF samozřejmě;) Na to, že se to točilo na šílenou ruční kameru na VHS kazety a sestřihal nám to kamarád Standa v nějakém free programu co stáhl z internetu to dopadlo velmi dobře.. Radost jakou jsme tenkrát z toho dílka měli si snad budem pamatovat na vždycky:)